kalickitrans

W dniach 28.01.2019 r. do 10.02.2019 r.
firma będzie nieczynna z powodu urlopów.

Oferty pracy

Oferta Pracy

SPEDYTOR Międzynarodowy

Zakres obowiązków:

-planowanie drogowych przewozów międzynarodowych

-organizowanie i nadzór nad realizacją przewozów

-kompleksowa obsługa klientów i kontakt z nimi

-ustalanie warunków wykonywania usług transportowych

-koordynowanie i monitorowanie procesów przewozowych

Wymagania:

-znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym

-dobra organizacja pracy i umiejętność planowania zadania

-zdolność budowania dobrych i trwałych relacji handlowych

-umiejętność pracy w grupie

-wykształcenie minimum średnie

-zdolność szybkiego uczenia się

-doświadczenie w branży

-mile widziane doświadczenie na trasach Skandynawskich

Oferujemy:

-umowę o pracę na czas nieokreślony

-dobre warunki wynagrodzenia

-pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

-pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole

Zatrudnimy także osoby bez doświadczenia - studentów znających co najmniej jeden język obcy.