kalickitrans

W dniach 28.01.2019 r. do 10.02.2019 r.
firma będzie nieczynna z powodu urlopów.

Oferta staży

Poszukujemy stażysty do działu logistyki

Zadania: Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z działaniem magazynu i obsługą klienta,
Tworzenie raportów na potrzeby firmy,

Przygotowywanie dokumentacji projektów i operacji logistycznych.
Oczekiwania:
Absolwent lub student ostatniego roku studiów o kierunkach logistycznych, technicznych,
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
Zainteresowanie zdobywaniem doświadczenia zawodowego w zakresie operacji logistycznych,

Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
Podejście pro-biznesowe,
zorientowanie na działanie i osiąganie wyznaczonych celów,
Zaangażowanie w wykonywane zadania.
Oferujemy:
Płatny 3-miesięczny staż z możliwością nawiązania dalszej współpracy,

Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia od specjalistów z branży TSL,
Interesujące zadania w towarzystwie młodego, miłego zespołu, w międzynarodowym środowisku.